Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

BAW SIĘ! RUSZAJ! SPALAJ KALORIE! ZAJĘCIA DLA KAŻDEGO! 3w1 – aerobik – gimnastyka – taniec – !


Zapraszamy na zajęcia we wtorki o godzinie 19.30 (pierwsze zajęcia 01.10.2019)
Zajęcia trwają 50 minut.
Koszt zajęć 10 zł – pojedyncze wejście.
Podczas zajęć nauczycie się dynamicznie i ekspresyjnie łączyć różne style tańca, które można wykorzystać w zwykłych zajęciach fitness jak i w klubie, takie jak: dancehall, salsa, cha-cha, funk… Rozwiniecie własną plastykę ruchu, poznacie techniki i style różnych tanecznych fuzji. To zajęcia dla tych, którzy lubią fitness i taniec oraz super zabawę. Naprzemienne ruchy, szybsze i wolne pomagają spalać tkankę tłuszczową, a atmosfery na zajęciach nie da się opisać. Zajęcia nigdy nie są takie same, dlatego są realizowane na poziomie open – dla wszystkich!!! Proste kroki taneczne, świetna kombinacja ruchów i motywująca muzyka. Wszystko to sprawia, że zajęcia są ciekawe i efektywne, ponieważ w tańcu traci się ogromną ilość kalorii.
Na tych zajęciach ćwiczymy, pocimy się i ładujemy baterie. Dużo ćwiczeń gimnastycznych i fitnesowych sprawią, że poprawisz kondycję fizyczną oraz samopoczucie!
Instruktor: Joanna Gąsiorowska- Instruktor główny, założyciel STREET DANCE STUDIO. Z wykształcenia: MASTER INSTRUKTOR Lejdis Jump Dyplomowany i licencjonowany instruktor tańca różnych form tanecznych ze specjalizacją Hip-Hop, Dancehall, Bboying (Poznań 2009 rok) Pedagog specjalny (od 2014 roku) Menedżer Sportu i Rekreacji (od 2015 roku) Instruktor Fitness i Dietetyki (od 2015 roku) Trener Personalny (od 2016 roku)

Przez 10 lat kariery zawodowej zaraziła pasją setki osób.

Zapisy: w sekretariacie ŻDK

Skip to content