Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Zaczynamy realizację projektu dla Seniorów!

Szanowni Państwo! Żychliński Dom Kultury uzyskał dofinansowania na działania projektowe pt.; „ Seniorze – ćwicz, twórz, działaj!” . Organizatorem konkursu grantowego „Generacja 6.0” jest Fundacja BGK im. J. K. Steczkowskiego. Kwota dofinansowania wynosi 14 890,00zł brutto. Projekt będzie realizowany w terminie od lutego 2022 do maja 2022 r.,

W styczniu zaczynamy nabór uczestników do projektu i serdecznie zapraszamy Seniorów zainteresowanych udziałem w zajęciach i wyjazdach w ramach projektu. Poniżej prezentujemy w tabelce propozycje zajęć. Terminy zajęć mogą ulec zmianie, o wszystkich zmianach uczestnicy projektu będą informowani telefonicznie. Informacji udziela koordynator projektu Renata Dziuba

UWAGA! TERMINY I GODZINY ZAJĘĆ MOGĄ ULEC ZMIANIE!

W ramach projektu planowane są również wyjazdy.
Poniżej prezentujemy informacje na temat pierwszych z zaplanowanych wycieczek:

11.02.2022 (piątek) wyjazd do Term Uniejów, 3 godziny w strefie basenowej
zbiórka o godzinie 10.45 przy Żychlińskim Domu Kultury
KWOTA DOPŁATY – 30 złotych
wyjazd dofinansowany jest z Projektu „Seniorze – ćwicz, twórz, działaj!”
Organizatorem konkursu grantowego Generacja 6.0 jest Fundacja BGK im.J.K.Steczkowskiego (kwota dofinansowania wynosi 1490 złotych)

Zapisy w sekretariacie Żychlińskiego Domu Kultury i pod nr tel. 24 351 20 57

18.03.2022 (piątek) wyjazd do Teatru Muzycznego w Łodzi „Miss Saigon” musical,
zbiórka o godzinie 16. 30 przy Żychlińskim Domu Kultury
KWOTA DOPŁATY – 35 złotych
wyjazd dofinansowany jest z Projektu „Seniorze – ćwicz, twórz, działaj!”
Organizatorem konkursu grantowego Generacja 6.0 jest Fundacja BGK im.J.K.Steczkowskiego (kwota dofinansowania wynosi 1400 złotych)

Zapisy w sekretariacie Żychlińskiego Domu Kultury i pod nr tel. 24 351 20 57

Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy, że możemy Seniorom z terenu naszego miasta i gminy zaproponować udział w projekcie dedykowanym szczególnie dla nich. Wierzymy, że udział w projekcie będzie dla nich okazją do atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu oraz pozwoli im w większym stopniu poczuć przynależność do społeczności lokalnej i satysfakcję z efektów twórczych działań, jakie proponujemy w ramach projektu.

Skip to content