Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!
Ładowanie Wydarzenia

« Zobacz wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Pilecki – pokaz filmu i spotkanie z autorami

2 marca, godz. 11:00 - 14:00

Wstęp wolny

Żychliński Dom Kultury i Stowarzyszenie Auschwitz Memento mają zaszczyt zaprosić na spotkanie autorskie z panem Bogdanem Wasztylem (dziennikarzem, autorem wielu książek dokumentujących historię II wojny światowej, reżyserem, producentem
i współautorem filmów dokumentalnych) połączone z projekcją filmu „Pilecki” – biograficznego dokumentu fabularyzowanego o życiu jednej z najciekawszych postaci naszej historii.

Spotkanie, na które chcielibyśmy serdecznie zaprosić uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół średnich jest zorganizowane w ramach programów edukacyjnych realizowanych przez Stowarzyszenie Auschwitz Memento. Spotkanie realizowane będzie w sprawdzonej i atrakcyjnej dla widza, skłaniającej do refleksji formule pokazu autorskiego, złożonego z prelekcji będącej wprowadzeniem w tematykę filmu (ok. 20 minut), projekcji filmu „Pilecki” (ok. 80 minut) i podsumowania na zasadzie rozmowy z uczestnikami (ok. 20 minut).

Spotkanie odbędzie się 2 marca 2020 roku o godzinie 11.00. Mieszkańców zainteresowanych udziałem w spotkaniu również serdecznie zapraszamy.

Szczegóły

Data:
2 marca
Czas:
11:00 - 14:00
Koszt:
Wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

ŻDK
ul. Fabryczna 3
Żychlin, Gmina Żychlin 99-320
Telefon:
24 351 20 57
Strona internetowa:
zedek.pl