Żychliński Dom Kultury - Żychlin
Ładowanie Wydarzenia

« Zobacz wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło.

Mistrzowie seksu. Marek Bukowski Show!

10 marca, godz. 17:00 - 19:00

20zł

Dzień Kobiet koniecznie z Żychlińskim Domem Kultury! Zapraszamy 10 marca 2019 roku o godzinie 17.00 na świetny spektakl pt.: „Mistrzowie seksu. Marek Bukowski show”! Jest to błyskotliwa komedia przekraczająca granice treści i formy. Polską wersję stworzyli mistrz ironii Jerzy Hutek oraz lider Kabaretu Moralnego Niepokoju” Robert Górski.

Marek Bukowski z właściwym sobie wdziękiem balansuje na granicy kabaretowego stand-up’u i aktorskiego monodramu. Jest równie wiarygodny jako pretensjonalny macho, obiektywny naukowiec czy udręczony kochanek. Wiktor, postać grana przez Marka Bukowskiego to naukowiec, podróżnik oraz, niestety, niezbyt udany mąż. Mając problemy w relacjach damsko-męskich, postanowił szukać inspiracji w świecie zwierząt. Zwierząt jest więcej niż ludzi, samych owadów jest o wiele więcej! Jak one TO robią? Czy możemy się czegoś od nich nauczyć? Wiktor jest naukowcem, więc bez skrępowania odpowiada na pytania, które zwykle wstydzimy się zadać. W czasie wykładu odkrywa kilka nowych prawd o samym sobie. Czy może być coś bardziej zabawnego, niż gdy samiec alfa dochodzi do wniosku, że jest prostakiem, który nie dorasta do pięt swojej partnerki?
Po wysłuchaniu wykładu Wiktora będziecie dużo mądrzejsi. Partnerka dowie czegoś o swoim mężczyźnie, a mężczyzna o swojej ukochanej. Kiedy poznacie zwyczaje godowe guźców, wróbli, lwów, mrówek albo szympansów bonobo wasze życie erotyczne nabierze nowych barw!
Tutaj poważne ostrzeżenie: pierwsze trzy noce po obejrzeniu spektaklu możecie mieć nieprzespane! Praktyki erotyczne modliszek oraz pszczół miodnych, prezentowane są jedynie ku przestrodze. Pod żadnym pozorem prosimy ich nie naśladować! Życzymy wesołej zabawy i nieprzespanej nocy.

„Mistrzowie seksu” to spektakl na podstawie „Animals and Other Lovers” Johna Tobiasa w tłumaczeniu Elżbiety Woźniak.
Serdecznie zapraszamy!

Bilety w cenie 20 złotych do nabycia od 21 stycznia 2019 w sekretariacie Żychlińskiego Domu Kultury. Spektakl dla widzów dorosłych.

Szczegóły

Data:
10 marca
Czas:
17:00 - 19:00
Koszt:
20zł
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

ŻDK
ul. Fabryczna 3
Żychlin,Gmina Żychlin99-320
Telefon:
24 351 20 57
Strona internetowa:
zedek.pl

Organizator

ŻDK
Telefon:
24 351 20 57
Email:
kontakt@zedek.pl
Strona internetowa:
https://zedek.pl

Wkrótce w ŻDK

  1. 55-lecie Żychlińskiego Domu Kultury

    16 grudnia, godz. 17:00 - 19:00