W piątek odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 50-lecia Domu Kultury w Krzyżanowie.
W wydarzeniu uczestniczyła Dyrektor Żychlińskiego Domu Kultury — Magdalena Modrzejewska-Rzeźnicka, która złożyła na ręce Pana Dyrektora – Grzegorza Dębskiego serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za wieloletnią działalność kulturalną i społeczną.
Z okazji pięknego Jubileuszu składamy Panu Dyrektorowi, pracownikom i wszystkim przyjaciołom Domu Kultury w Krzyżanowie najserdeczniejsze życzenia dalszego rozwoju, wielu sukcesów, inspirujących inicjatyw oraz niegasnącej pasji w tworzeniu wyjątkowego miejsca dla lokalnej społeczności.
Żychliński Dom Kultury

