Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Do końca świata i jeden dzień dłużej!

W niedzielę, 28 stycznia graliśmy razem w 32 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zagraliśmy pięknie! Dzięki pracy niezmordowanych wolontariuszy i dzięki hojności mieszkańców udało się zebrać niemałą kwotę 34680,91, która zasiliła konto Wielkiej Orkiestry.
Cieszymy się bardzo, że nie zawiedliście Państwo i tak licznie zgromadziliście się na placu przed fontanną miejską, by razem z nami świętować kolejny finał najpiękniejszej orkiestry świata.

Granie zaczęliśmy o 19.00 dyskoteką pod chmurką, bo i pogoda również nie zawiodła. Razem bawiliśmy się i czekaliśmy na pokaz laserowy Visual Sensation Laser Shows, który był przewidziany jako Światełko do Nieba o godzinie 20.00. Z troski o środowisko i spokój zwierząt zrezygnowaliśmy z pokazu pirotechnicznego, ale pokaz laserowy pięknie rozświetlił niebo i wprawił wszystkich w dobry nastrój. Podobnie jak tort, który sprawnie podzielił pomiędzy zgromadzonych mieszkańców Żychlina Burmistrz Gminy Żychlin, p. Grzegorz Ambroziak wraz Dyrektorem Żychlińskiego Domu Kultury, p. Magdaleną Modrzejewską-Rzeźnicką.

Warto pamiętać, że w tym roku graliśmy dla dzieci i dorosłych, których płuca ucierpiały w pandemii Covid-19. Cieszymy się, że 32 Finał WOŚP to kolejny rekordowy finał, w którym jak zawsze pokazujemy wielkie serce. Niech tak będzie do końca świata i jeden dzień dłużej!

Skip to content