Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Odkrywamy tajemnice pracowni plastycznej!

Odkrywanie tajemnic to ekscytujące zadanie, zwłaszcza, jeżeli robi się to w tak doskonałym towarzystwie! A tajemnice odkrywaliśmy dzisiaj, 14 czerwca 2023 wraz z grupą Zuchy z Przedszkola Nr 2 w Żychlinie.
Dzieci odwiedziły nas wraz z opiekunkami, żeby zobaczyć ile skarbów znajduje się w naszej pracowni plastycznej i posłuchać opowieści o tym, co w takiej pracowni się dzieje. Pani Joanna Cieniewska, która opiekuje się pracownia plastyczna opowiedziała dzieciom o swojej pracy i różnorodnych zadaniach, które tutaj wykonuje. Dzieci z zaciekawieniem oglądały prace, które zaprezentowała pani Joanna – pięknego anioła wykonanego na zajęciach papieroplastyki, mozaiki szklane, które wykonali Seniorzy pod kierunkiem p. Asi, obrazy malowane przez Seniorów w ramach Akademii Rysunku i Malarstwa i wiele innych ciekawych prac, które p. Asia wykonywała z dziećmi podczas zajęć w tym roku szkolnym.
Następnie dzieci razem z p. Asią pracowały nad wykonaniem zadania – zaprojektowały, pokolorowały i ozdobiły własny deser lodowy na podstawie szablonu przygotowanego prze nasza panią plastyk 🙂
Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej pracowni i mamy nadzieje, że po wakacjach spotkamy się ponownie.

Skip to content