Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Super zabawa z Królem Latino!

Piękna pogoda towarzyszyła nam w niedzielę podczas koncertu Skolima Króla Latino i towarzyszących koncertowi atrakcji!
Od godziny 15.00 dzieci mogły skorzystać z oferty dmuchańców oraz stoisk wystawienniczych, gdzie można było nabyć zabawki, kupić lody, watę cukrową, popkorn, sprężynki ziemniaczane i mnóstwo innych smakołyków. Dla osób dorosłych przygotowaliśmy stoiska gastronomiczne i ogródki piwne, gdzie pod parasolkami można było schronić się przed dosyć mocno palącym słońcem. Nikt jednak nie narzekał, gdyż stęskniliśmy się za słońcem, ciepłem i możliwością spędzenia czasu w miłej atmosferze.
A i atrakcji nie brakowało! Można było obejrzeć również wystawę zabytkowych pojazdów przygotowaną przez członków Stowarzyszenia Miłośników Starej Motoryzacji i Maszyn Rolniczych Retro Łowiczanka. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowanie dla p. Jacka Jóźwika za pomoc w zorganizowaniu tej wyjątkowej ekspozycji. Strzałem w dziesiątkę okazało się zaproszenie Fotobudki 360° – Taneczny Kadr – wszyscy chętni mogli nagrać zabawny filmik z wykorzystaniem różnych rekwizytów.


Niemniej jednak najważniejszy był koncert, na który licznie zgromadzona publiczność czekała z niecierpliwością. Gwiazda wieczoru – Skolim, czyli tak naprawdę Konrad Skolimowski, to
26-letni wykonawca, który zdobył popularność dzięki swoim tanecznym numerom. Jego największy przebój „Wyglądasz idealnie” ma na platformie YouTube blisko 140 mln wyświetleń. Wokalista stworzył też takie hity, jak: „Nie dzwoń do mnie”, „Kiss me baby” czy „Temperatura”. Konrada Skolimowskiego można kojarzyć również z seriali „Barwy szczęścia”, „Na sygnale”, „Dziewczyny ze Lwowa”, „Korona królów” oraz „Druga szansa”. 
Kiedy już nasi długo wyczekiwani goście pojawili się na scenie zostali owacyjnie przyjęci przez wielbicieli. Wysłuchaliśmy największych hitów Skolima, a po koncercie po autograf i zdjęcie ustawiła się długa kolejka.
Cieszymy się, że naszym wydarzeniem mogliśmy dać mieszkańcom trochę radości. Serdecznie dziękujemy Browarowi Gostynin za przygotowanie Miasteczka Gastronomicznego, Fotobudce 360° – Taneczny Kadr, Stowarzyszeniu Retro Łowiczanka – p. Dawidowi Rożniatowskiemu, p. Krzysztofowi Adamskiemu i p. Markowi Świeckiemu oraz wystawcom, którzy byli z nami w niedzielę. Super było razem z Wami bawić się w niedzielne popołudnie i wieczór. Dziękujemy i do następnego spotkania!

Skip to content