Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Kocie śledztwo z Teatrem Kultureska!

W przeddzień Dnia Dziecka do Żychlińskiego Domu Kultury zawitał nasz zaprzyjaźniony Teatr Kultureska z nowym przedstawieniem „Detektyw Kot”.

Spektakl ten zorganizowaliśmy dla naszych milusińskich z okazji ich święta, realizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie naszego Głównego Sponsora – Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A. z siedzibą w Warszawie (www.gaz-system.pl ) Nasz sponsor w ramach swojej działalności wspiera społeczności lokalne w ich inicjatywach. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji spektaklu.

Na przedstawienie zaprosiliśmy dzieci ze szkół podstawowych z Żychlina – dziękujemy za zainteresowanie naszą propozycją. Doskonale wiemy, że spektakle w wykonaniu aktorów z Teatru Kultureska to czas spędzony na dobrej i wartościowej zabawie. „Detektyw Kot” to kolejny spektakl, jaki mieliśmy możliwość obejrzeć.
Tym razem obejrzeliśmy perypetie Maryli Kotowicz, najbardziej znana kociej wokalistki i wziąć udział w śledztwie w sprawie zaginionych butów artystki 🙂
Na ich poszukiwanie wyruszył tytułowy detektyw Kot, wraz z asystentką Kocimiętką, a młodzi widzowie mogli wraz z aktorami rozwiązać szereg ekologicznych zagadek pozostawionych przez sprawcę kradzieży.
Po spektaklu na dzieci czekała niespodzianka przygotowana przez p. Agnieszkę Tomaszewską, Dyrektor PKO Banku Polskiego i Pracowników Banku– maskotka żyrafka, której przedstawiciele Banku pomagali rozdać prezenty-niespodzianki.
To nie był koniec niespodzianek na Dzień Dziecka – dzieci otrzymały czekolady od firmy Union Chocolade Żychlin oraz chipsy od firmy Kellogg’s.

Włodzimierz Rzeźnicki

Skip to content