Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Niedzielne popołudnie z operetką

W przestrzeni naszej sali widowiskowej, którą nieco przearanżowaliśmy, aby nadać naszej sali rodzinnego, ciepłego klimatu odbył się koncert „Operetka – Miłosny Zawrót Głowy”. Na scenie Żychlińskiego Domu Kultury tym razem bardzo udane połączenie muzyki klasycznej, przebojów musicalowych, muzyki popularnej oraz kabaretowego show w wykonaniu Grupy „OneOn”! Zespół występuje w składzie: Dorota Ritz – sopran, Anna Pastor – mezzosopran, Paweł Wisnar – tenor, Piotr Żukowski – pianino. W wykonaniu artystów grupy artystycznej OneOn obejrzeliśmy wyjątkowe muzyczne SHOW w rytmie wiedeńskiego walca, węgierskiego czardasza i przebojowego musicalu. Akcja koncertu ukazywała barwne aspekty relacji damsko-męskich. Kochankowie, skonfliktowani małżonkowie, łowczynie posagów czy tropiciele damskich wdzięków to tylko nieliczni bohaterowie OneOnowego show. Wśród wszystkich tych bohaterów najważniejsza jednak była kokieteryjna, ekscytująca, liryczna, a przede wszystkim zabawna operetka.

Przyjęta przez artystów formuła koncertu, gdzie udało się w bardzo udany sposób połączyć różne gatunki muzyczne, gdzie artyści mieli możliwość wyjść do publiczności, zachęcić do współtworzenia spektaklu bardzo przypadła do gustu naszym widzom. Wszyscy świetnie się bawili, nie brakowało śmiechu i radości, ale i wzruszeń.
Wydarzenie to było dedykowane wszystkim Mamom i przyciągnęło grupę wielbicieli muzyki. Razem z artystami z Grupy „OneOn” spędziliśmy razem przepiękne, wzruszające ale i radosne popołudnie. Cieszymy się, że mogliśmy wysłuchać przepięknych wykonań klasycznych standardów – za świetny koncert i miło spędzony czas dziękujemy naszym gościom.
(opr. R. Dziuba)

Skip to content