Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Zapraszamy na nowe zajęcia!

Wszystkich fanów aktywności fizycznej zapraszamy na trening TABATY, który odbędzie się 4 października (wtorek) o godz. 18.00, oraz trening Crossfit 7 października (piątek) o godz. 18.00

TABATA -to unikalny program rozwijający wydolność tlenową i beztlenową. Podkręca metabolizm i stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, jeszcze długo po zakończeniu zajęć.

Podczas treningu mamy od 5 do 8 rund po 4 minuty. W każdej rundzie ćwiczymy 20 sekund i mamy 10-cio sekundową przerwę.

Samodzielnie dobierasz tempo wykonywania ćwiczeń dlatego mogą wykonywać go zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.Całość, tworzy trening interwałowy, w którym wykorzystuje się napięcia izometryczne, ćwiczenia kardio i siłowe.

Crossfit- oparty jest o dynamiczne ruchy, by uzyskać jak największą możliwość rozwoju całego ciała. Trening ten wykonuje się z ciężarem własnego ciała, a także sztang, hantli i kettli.

Trening wykonywać można, skupiając się na liczbie powtórzeń (10-12 powtórzeń na każde ćwiczenie) i starać się wykonać je w najkrótszym możliwym czasie. Można także ustalić sobie czas wykonywania każdego ćwiczenia (20-30 sekund) i starać się wykonać jak najwięcej powtórzeń. Po zakończeniu całej serii powtarzamy ją, aby cały obwód liczył 3-5 serii.

Obydwa treningi dają spektakularne efekty, to marzenie każdej dbającej o sylwetkę i kondycję fizyczną osoby.

Ćwiczenia są przeznaczone zarówno dla osób zaawansowanych jak i początkujących!

Zajęcia poprowadzi certyfikowany trener personalny- Małgorzata Andrzejczyk.

Na zajęcia prosimy zabrać karimaty!

Zapisy przyjmujemy pod numerem Tel. 721-730-479 lub przed zajęciami.

Skip to content