Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Urodzinowy tort na 625 lat Żychlina

Na zakończenie sobotniego dnia wspaniała niespodzianka – tort na urodziny naszego miasta. W tym roku Żychlin obchodzi 625 rocznicę uchwalenia praw miejskich. To piękny jubileusz i bardzo nas cieszy, że wielu mieszkańców zechciało razem z nami uczcić tę rocznicę. Dziękujemy p. Grzegorzowi Abmroziakowi, Burmistrzowi Gminy Żychlin, że zechciał pełnić honory podczas uroczystego krojenia tortu, a mieszkańcom za gromkie „Sto lat”, które odśpiewali na cześć naszego miasta.

Tort wykonany przez Cukiernię Braci Miś był smacznym akcentem na zakończenie tego pełnego wrażeń urodzinowego dnia. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę, żeby tegoroczne Święto Żychlina mogło się odbyć, w szczególności sponsorom:

 1. Instytucje:
  1. Kellogg’s (UMA Investments)
  2. Fabryka Transformatorów w Żychlinie, sp. z o. o.
  3. „Cukrownia Dobrzelin”, Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
  4. Bank Spółdzielczy, Oddział w Żychlinie
  5. Janusz Nowicki
  6. Tobiasz Pietrzak, „ZŁOTE RĘCE PSB Mrówka”
  7. Union Chocolate
 2. Osoby prywatne:
  1. Agnieszka i Tomasz Kajak
  2. Krzysztof Jankowski, Kellogg’s
  3. Rafał Dudkiewicz
  4. Barbara Sitkiewicz
  5. Piotr Petera
  6. Grzegorz Wujcikowski
  7. Czesław Majchrzak

Państwa wola współpracy, hojność i uprzejmość były dla nas bardzo pomocne w organizacji tego wydarzenia. Wszystkim Państwu życzymy wiele pomyślności, szczęścia oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Serdecznie dziękujemy Strażakom OSP Żychlin i Komisariatowi Policji w Żychlinie za pomoc w zabezpieczeniu tegorocznego święta. Przekazujemy wyrazy wdzięczności i uznania za Waszą pracę.
(opr. Renata Dziuba)

Skip to content