Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Stoiska i atrakcje towarzyszące podczas Święta Żychlina

Tradycją Święta Żychlina jest, że w tym dniu pojawiają się zaprzyjaźnieni z naszym domem kultury wystawcy. W tym roku również planowaliśmy więcej stoisk, ale pogoda okazała kapryśna i bezlitosna. nie było z nami wielu wystawców – serdecznie dziękujemy paniom I. Krajewskiej i L. Smela, że zdecydowały się wystawić swoje stoiska pomimo niesprzyjającej aury, oraz firmie gastronomicznej „Smak – Art Renata Kuczyńska” za obsługę gastronomiczną naszego święta.

W tym roku również mogliśmy liczyć na firmę Marka Sudera GAZMOT i wystawę samochodów rajdowych, która można było oglądać na parkingu przy Żychlińskim Domu Kultury.

W holu głównym swoje stanowiska zaprezentowały Bank Spółdzielczy Oddział w Żychlinie, Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Fundacja „Niebieski Wiatrak”. Serdecznie dziękujemy przedstawicielom tych instytucji za obecność i możliwość oglądania prac wykonanych przez podopiecznych Fundacji i WTZ.

Wspominaliśmy już wcześniej, że nasza kapela Dobrzeliniacy nagrała płytę „Kapela Dobrzeliniacy do tańca”, która można było kupić, porozmawiać z artystami, poprosić o dedykacje i zrobić zdjęcie. Kapela w składzie Sławomir Czekalski (harmonia trójrzędowa), Maria Stępień (skrzypce) i Mieczysław Stańczyk (baraban) promowali swoja płytę w Żychlińskim Domu Kultury.
(opr. Renata Dziuba)

Skip to content