Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Podsumowujemy Biesiadne Babie Lato z Kulturą – było barwnie i radośnie!

IV Biesiada z Kulturą, o którym obszernie pisaliśmy w poprzedniej relacji, była jednym z elementów bogatego programu imprezy plenerowej pod hasłem Biesiadne Babie Lato z Kulturą.
Równolegle do występów uczestników Biesiady odbywał Holi – Święto Kolorów, wspaniała zabawa z kolorowymi proszkami holi, przy muzyce DJ -ów. Dzieci z radością obrzucały się kolorowymi proszkami, dowodząc tezy, że szczęśliwe dziecko, to brudne dziecko 🙂

Po zakończeniu IV Biesiady z Kulturą do akcji wkroczyli animatorzy, którzy przygotowali dla dzieci wiele atrakcji, zabaw, konkursów i gier. Można korzystać również z oferty dmuchańców, a także ze stoisk gastronomicznych, malowania buzi oraz brokatowych tatuaży.

Dzięki uprzejmości Urzędu Gminy Żychlin i Gminnego Centrum Promocji i Informacji mieszkańcy Żychlina i okolic mogli również wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym, jeśli ktoś nie do tej pory nie dopełnił tego obowiązku.

Również wszyscy, którzy chcieli zasięgnąć informacji na temat szczepień, mogli skorzystać ze stoiska akcji „Szczepimy się” przygotowanego przez pracowników Urzędu Gminy Żychlin i Gminnego Centrum Promocji i Informacji.

Wiatrak, która działa na rzecz dzieci i dorosłych z autyzmem i niepełnosprawnościami. Ta jakże potrzebna działalność jest warta wspierania, w związku z tym zachęcamy do odwiedzenia stoiska Fundacji Niebieski Wiatrak i zasięgnięcia wszelkich informacji. Cieszymy się, że są z nami Przedstawicielki Fundacji i mamy nadzieję na dalszą, satysfakcjonującą współpracę.

Skip to content