Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Biesiadne Babie Lato z Kulturą – podziękowania

Najważniejsze zostawiliśmy na koniec. Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy sprawili, że nasze Biesiadne Babie Lato z Kulturą było tak wyjatkowe.

Przede wszystkim najserdeczniej dziękujemy Pracownikom Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi za zaangażowanie i sprawne przeprowadzenie akcji poboru krwi w mobilnym punkcie.

Składamy wyrazy szczerego uznania dla Waszej pracy i oddania wielkiej sprawie, jaką jest krwiodawstwo i krwiolecznictwo. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś zorganizować podobną akcję z jeszcze większym sukcesem i że zechcą Państwo jeszcze kiedyś przyjechać do nas. Z całego serca dziękujemy za poświęcony nam czas i Państwa pracę.

Dziękujemy również tym mieszkańcom, którzy zdecydowali się oddać krew.
Dziękujemy, są Państwo wspaniali.

Serdecznie dziękujemy PSB Mrówka Złote Ręce za pomoc i zaangażowanie w organizacje Biesiadnego Babiego Lata z Kulturą. Dziękujemy Mróweczce – Maskotce, która przechadzała się pośród dzieci i częstowała je słodyczami. Dziękujemy PSB Mrówka Złote Ręce za zorganizowanie, przeprowadzenie konkursu,w którym mogli wziąć udział mieszkańcy Żychlina i oczywiście sfinansowanie nagród w tym konkursie. (I miejsce – szlifierka kątowa, II miejsce – mop obrotowy, III miejsce – bon o wartości 50 zł do zrealizowania w sieci sklepów PSB Mrówka)
Składamy gorące wyrazy podziękowania za zaangażowanie w organizację Biesiadnego Babiego Lata z Kulturą i pomoc.

Wyrazy wdzięczności i serdeczne podziękowania składamy właścicielkom kwiaciarni „Majka” „Ewelinie Kornatowskiej i kwiaciarni „Julka” za ufundowanie bukietów kwiatów dla finalistek programu The Voice of Senior, p. Barbary Parzeczewskiej i p. Ewy Olszewskiej.

Wyrazy wdzięczności i serdeczne podziękowania kierujemy do Ochotniczej Straży Pożarnej Żychlin i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej za pomoc w zabezpieczeniu koncertu podsumowującego Biesiadne Babie Lato z Kulturą.

Skip to content