Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Biesiadne Babie Lato z Kulturą. Koncert Gwiazd The Voice of Senior – Barbary Parzeczewskiej i Ewy Olszewskiej.

19 września 2021 o godzinie 19.00 nastąpiło długo wyczekiwane wydarzenie, jakim był koncert finalistek The Voice of Senior – pań Barbary Parzeczewskiej i Ewy Olszewskiej. Cieszymy się mogąc gościć na naszej plenerowej scenie obie wspaniałe wokalistki. Na scenie czekali już przedstawiciele lokalnych władz – p. Grzegorz Ambroziak, Burmistrz Gminy Żychlin i p. Elżbieta Sikora, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żychlinie, aby przywitać miłych gości, podziękować za dzisiejszy koncert i wręczyć pamiątkowe podarunki. Pan Burmistrz dziękując obu Paniom, szczególnie ciepło dziękował Pani Ewie Olszewskiej za godne reprezentowanie miasta i gminy Żychlin i moc pozytywnej energii, którą wnosi w każdy występ. Panie Barbara Parzeczewska i Ewa Olszewska zabrały licznie zgromadzoną publiczność w muzyczno-sentymentalną wycieczkę, przypominając znane i lubiane światowe i polskie przeboje w nowej aranżacji i we własnej interpretacji.

Cieszymy z sukcesu obu Pań, w szczególności zaś z sukcesu Pani Ewy Olszewskiej, która jest żychlinianką. Jesteśmy dumni i pełni radości, że możemy gościć obie Panie w Żychlinie, podczas Biesiadnego Babiego Lata z Kulturą. Pełen pozytywnej energii koncert, jaki przygotowały dla mieszkańców Żychlina obie Panie pozostanie na długo w naszej pamięci. Przyciągnął on zresztą, pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, liczną publiczność, co nas bardzo cieszy.

Życzymy Pani Barbarze i Pani Ewie wielu, wielu sukcesów. Dziękujemy za moc pozytywnych emocji i wspaniałe wykonania piosenek. Wszystkiego najpiękniejszego dla Was od pracowników Żychlińskiego Domu Kultury, Urzędu Gminy Żychlin i mieszkańców Żychlina.

Skip to content