Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!
abstract painting

Oferta Żychlińskiego Domu Kultury

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Żychlińskiego Domu Kultury!
Dodatkowe informacje pod numerami telefonu 24 351 20 57 oraz 500 301 405

W sezonie 2021/2022 przygotowaliśmy dla Państwa 6 sekcji, w których znajdziecie 19 zajęć. Ponadto przy ŻDK funkcjonuje Klub Seniora “Radość” wraz z Zespołem “Melodia” i Uniwersytet Trzeciego Wieku. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty. Poniżej możesz zapoznać się ze wszystkimi sekcjami funkcjonującymi w Żychlińskim Domu Kultury.

UWAGA! W związku z sytuacją epidemiczną zajęcia indywidualne oraz grupowe
odbywać się będą zgodnie z wytycznymi i zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz uzgodnionych i zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Ilość osób w grupach jest ograniczona.

SEKCJA MUZYCZNA

GITARA _ 40 zł / 45 min.
Klasyczna, Basowa, Elektryczna _ zajęcia co drugą sobotę
instruktor: Jacek Kurnatowski

UKULELE _ 40 zł / 45 min. _ zajęcia co drugą sobotę
instruktor: Jacek Kurnatowski

PIANINO / KEYBOARD _ 40 zł / 60 min.
instruktor: Anna Kwiatkowska i Maciej Dzięgielewski
(zajęcia indywidualne, terminy ustalane z instruktorem)

ZAJĘCIA WOKALNE GRUPOWE
_bezpłatne / 4 x 60 min.
Grupowe zajęcia wokalne z elementami tańca i interpretacji aktorskiej
instruktor: Maciej Dzięgielewski

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
WOKALNE _ 40 zł / 4 x 60 min.
instruktor: Maciej Dzięgielewski
(zajęcia indywidualne, terminy ustalane z instruktorem)

SEKCJA TEATRALNA

ZAJĘCIA TEATRALNE _bezpłatne
instruktor: Katarzyna Brzozowska-Zajączkowska
dzieci w wieku 7-10 lat / 4 x 60 min.
junior w wieku 11-13 lat / 4 x 60 min.
młodzież w wieku 13+ / 4 x 60 min.

SEKCJA PLASTYCZNA

PLASTYKA _ zajęcia bezpłatne
instruktor: Joanna Cieniewska
I grupa: dzieci w wieku 4-5 lat / 4 x 45 min.
(środa, godz. 16.30-17.30)
II grupa: dzieci w wieku 6-7 lat / 4 x 60 min.
(środa, godz. 17.45 – 18.45)
III grupa: dzieci w wieku 6-7 lat / 4 x 60 min.
(czwartek, godz. 17.45 – 18.45)
IV grupa: dzieci 6-7 lat / 4×60 min.

AKADEMIA RYSUNKU I MALARSTWA _ zajęcia bezpłatne / 4 x 90 min.
dla młodzieży i dorosłych
instruktor: Joanna Cieniewska
(poniedziałek, godz. 16.00-17.30)

PAPIEROPLASTYKA
_zajęcia bezpłatne /4×90 min
instruktor: Joanna Cieniewska
(poniedziałek, godz. 16.00-17.30)

MOZAIKA SZKLANA 4 x 90 min.
instruktor: Joanna Cieniewska
koszt obrazu 30×30 cm – 50 zł / materiały zapewnia ŻDK

SZYDEŁKOWANIE I HAFT dla dzieci, młodzieży i dorosłych
instruktor: Iwona Pełka
_ zajęcia bezpłatne / 4 x 60 min.
materiały we własnym zakresie
(wtorek, godz. 17.00-18.15)

ODNAWIANIE MEBLI “MEBLE Z DUSZĄ” _ 4X120 min.
instruktor: Iwona Pełka
materiały we własnym zakresie, na zajęciach zdobędziesz wiedzę jak nadać starym meblom drugie życie
(czwartek, godz. 17.30-19.30)

WARSZTATY SZYCIA “IGŁĄ I NITKĄ” _ 4×90 min
instruktor: Iwona Pełka
materiały we własnym zakresie, na zajęciach nauczysz się szycia toreb, poduszek, fartuszków kuchennych, spódnic, dekoracji świątecznych
(wtorek, godz. 18.45-20.00)

SEKCJA TANECZNA

DISCO DANCE DZIECI/CHEERLEADERKI _ 70 zł / 4 x 60 min.
instruktor: Joanna Gąsiorowska
(wtorek, godz. 16.00-17.00)

HIP-HOP _ 70 zł / 4 x 60 min.
instruktor: Joanna Gąsiorowska
(wtorek, godz. 17/10-18.10)

GIMNASTYKA z elementami akrobatyki _ 70 zł / 4 x 60 min.
instruktor: Joanna Gąsiorowska
(wtorek, godz. 18.20-19.20)

SEKCJA SPORTOWA

AEROBIK _ / 60 min, karnet 8 zajęć w miesiącu 80 zł lub karnet 4 zajęcia w miesiącu 40 złotych, pojedyncze wejście – 15 zł
instruktor: Donata Śnieć
(poniedziałek, środa: 17.45-18.45, 19.00-20.00)

3 w 1 _ / 50 min. karnet 4 zajęcia w miesiącu40 zł
instruktor: Joanna Gąsiorowska
(wtorek, godz. 19.30 – 20-20)

UWAGA! ILOŚĆ OSÓB W GRUPACH OGRANICZONA!

SEKCJA JĘZYKOWA

Język ANGIELSKI lub ROSYJSKI
dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży i dorosłych
instruktorzy: Jadwiga Wilińska, Justyna Żyto, Magdalena Petelewicz, Aneta Krakus
Zajęcia indywidualne – 50 zł / 60 min.
Zajęcia w grupie 2 osobowej – 35 zł /60 min. od osoby
Zajęcia w grupie 3 i więcej – 30 zł / 60 min. od osoby

Tygodniowy plan zajęć w Żychlińskim Domu Kultury

Dzień

Godzina

Zajęcia

Instruktor

Poniedziałek

9.50- 10.35

11.30-12.20

12.15-13.45

14.00-15.30

15.00-19.00

16.00-17.30

17.45-19.15

16.00-17.00

17.45-18.45

19.00-20.00

Język rosyjski UTW

Informatyka UTW

Mozaika szklana UTW

Akademia Rysunku i Malarstwa UTW

Język angielski

Akademia Rysunku i Malarstwa

Papieroplastyka

Język angielski

Aerobik

Aerobik

Jadwiga Wilińska

Tomasz Rapsiewicz

Joanna Cieniewska

Joanna Cieniewska

Aneta Krakus

Joanna Cieniewska

Joanna Cieniewska

Justyna Żyto

Donata Śnieć

Donata Śnieć

Wtorek

10.00-11.00

11.30-12.15

12.00-16.00

13.00-14.00

15.00-16.00

16.00-18.00

16.00-17.30

14.00-15.45

16.00-17.45

18.00-19.45

16.00-19.00

17.30-19.30

16.00-17.00

17.10-18.10

18.20-19.20

19.30-20.20

Smovey UTW

Język angielski

Śpiew/Pianino- zajęcia indywidualne

Chór „Qulturalni”

Zajęcia teatralne

Język angielski

Zespół „Melodia”

Szydełkowanie

I  Pracownia szycia „Igłą i nitką”

II  Pracownia szycia „Igłą i nitką”

Pianino – indywidualne

Pianino-zajęcia indywidualne

Disco -dance

Hip-hop

Gimnastyka z akrobatyką

3 w 1

Monika Sylwestrowicz

Justyna Żyto

Maciej Dzięgielewski

Pracownicy ŻDK

Katarzyna Brzozowska-Zajączkowska

Magdalena Petelewicz

Maciej Dzięgielewski

Iwona Pełka

Iwona Pełka

Iwona Pełka

Anna Kwiatkowska

Maciej Dzięgielewski

Joanna Gąsiorowska

Joanna Gąsiorowska

Joanna Gąsiorowska

Joanna Gąsiorowska

Środa

12.00-13.30

13.00-19.00

14.00-15.00

16.00-19.00

16.30-17.30

17.45-18.45

16.00-19.00

16.30-17.30

18.00-20.00

17.45-18.45

19.00-20.00

Rękodzieło artystyczne UTW

Język angielski

Zajęcia dyskusyjne

Pianino /Keyboard

Plastyka dzieci (4-5 lat)

Plastyka dzieci (6-7lat)

Język Angielski

Gimnastyka korekcyjna UTW

Język angielski (co 2 tygodnie)

Aerobik

Aerobik

Iwona Pełka

Aneta Krakus

Renata Dziuba

Anna Kwiatkowska

Joanna Cieniewska

Joanna Cieniewska

Justyna Żyto

Donata Śnieć

Bartosz Komorowski

Donata Śnieć

Donata Śnieć

Czwartek

10.30-11.30

12.00-19.00

16.00-19.00

17.30-19.30

16.00-18.00

16.00- 18.00

16.00-17.00

16.30-17.30

17.45-18.45

18.00-19.00

18.00-20.00

18.20-19.20

Taniec UTW

Język angielski

Pianino /Keyboard

„Meble z duszą”

Zajęcia teatralne UTW

Język angielski

Język angielski

Plastyka dzieci (6-7lat)

Plastyka dzieci (6-7 lat)

Zajęcia teatralne

Śpiew- zajęcia indywidualne

Język angielski

Joanna Gąsiorowska

Aneta Krakus

Anna Kwiatkowska

Iwona Pełka

Agnieszka Wichrowska

Magdalena Petelewicz

Justyna Żyto

Joanna Cieniewska

Joanna Cieniewska

Katarzyna Brzozowska-Zajączkowska

Maciej Dzięgielewski

Justyna Żyto

Piątek

12.00-18.00

13.00-14.00

14.00-16.30

14.00-17.00

15.00-18.00

16.30-17.30

16.30-17.30

18.00-20.00

Język angielski

Chór „Złoty akord” UTW

Śpiew/Pianino-zajęcia indywidualne

Język angielski

Język angielski

„Rozśpiewani”

Pianino/Keyboard

„Śleszynianki”

Aneta Krakus

Maciej Dzięgielewski

Maciej Dzięgielewski

Magdalena Petelewicz

Bartosz Komorowski

Maciej Dzięgielewski

Anna Kwiatkowska

„Śleszynianki”

Sobota

7.30- 15.55

9.00-11.00

Gitara/UKULELE

Harcerze

Jacek Kurnatowski

Harcerze

Włodzimierz Rzeźnicki

Skip to content