Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Bajkoczytanie – podsumowanie konkursu

Kochani!
Z przyjemnością informujemy, że w Konkursie Plastycznym „Bajkoczytanie z Żedekusiem” online zostały przyznane nagrody i wyróżnienia.

Nagrody otrzymują:

Szymon Peda, lat 6 za ilustracje do „Bajeczki czarno-białej” Olgi Baszczak

Piotr Stelmasiak, kl. I , za ilustracje do bajki „Guzik” Grażyny Bąkiewicz

Kaja Sołtyszewska, lat 7 za ilustracje do bajki „Prezent od różowej wróżki” Doroty Skwark

Natalia Owczarek, lat 7 za ilustrację do bajki „Chomik i czarownica” Marcina Przewoźniaka

Tymon Kleczkowski, lat 6 , za ilustrację do bajki Zofii Staniszewskiej „Jak muzyka zmieniła mieszkańców Smutkowa”

Wyróżnienia otrzymują:
Jakub Podgajny, Małgosia Podgajna, Lena Polańczyk, Maja Banachowska, Nastazja Bieniak, Kaja Sitkiewicz.

W kwestii terminu odbioru nagrody będziemy kontaktować się telefonicznie. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za przesłane prace i zainteresowanie naszym projektem. Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez ŻDK!

Kochani! Zaczynamy nasz nowy konkurs „Bajkoczytanie z Żedekusiem” – dziś prezentujemy pierwszą bajkę z naszego cyklu. Jest to „Bajeczka czarno-biała” autorstwa Olgi Baszczak.

Konkurs

Żeby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Wysłuchać nagrania bajek (będą ukazywać w środy od 10 lutego do 10 marca 2021)
  2. Narysować w dowolnej technice ilustracje do bajki (w projekcie będzie udostępnionych 5 bajek, uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 5 ilustracji – po jednej ilustracji do każdej bajki)
  3. Przesłać na adres stowarzyszenie@zedek.pl zdjęcia: wykonanej pracy i dziecka z wykonaną przez siebie ilustracją. Szczegóły konkursu w regulaminie.

Dodatkowe informacje na temat konkursu pod nr tel. 500 301 405. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie i życzymy dobrej zabawy.

Zapraszamy do wysłuchania kolejnej opowieści z naszej serii „Bajkoczytanie z Żedekusiem”. Tym razem proponujemy historię autorstwa p. Grażyny Bąkiewicz „Guzik”. Życzymy dobrej zabawy!

Przypominamy Dzieciom o naszym konkursie – narysujcie w dowolnej technice ilustrację do wybranych przez nas bajek i prześlijcie na adres stowarzyszenie@zedek.pl zdjęcie Waszej ilustracji i Wasze zdjęcie z wykonanym rysunkiem.

Kochani! Nasz Żedekusiowy konkurs trwa! Zapraszamy do wysłuchania kolejnej historii – tym razem będzie to opowieść Doroty Skwark „Prezent od różowej wróżki”.
Wszystkim Dzieciom dziękujemy za nadesłane do tej pory ilustracje – są przepiękne! Nadsyłajcie Wasze prace, czekamy z niecierpliwością!

Kochani! Kolejna historyjka w ramach „Bajkoczytania z Żedekusiem” już jest dostępna!

Tym razem jest to opowieść „Chomik i czarownica” autorstwa Marcina Przewoźniaka. Zapraszamy do słuchania i rysowania ilustracji w naszym konkursie – dziękujemy wszystkim dzieciom, które dotychczas do nas nadesłały swoje rysunki. Czekamy na kolejne prace.

Zapraszamy na ostatni odcinek „Bajkoczytania z Żedekusiem”!

Dzisiaj zaprezentujemy historię „Jak muzyka zmieniła mieszkańców Smutkowa”, którego autorką jest p. Zofia Staniszewska. Nasz konkurs trwa do 16 marca 2021 – możecie nadsyłać do nas swoje rysunki, czekamy z niecierpliwością na Wasze prace.

Wszystkim Dzieciom, które już przesłały do nas swoje rysunki serdecznie dziękujemy!

Skip to content