Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Czas pojednań

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia montażu słowno-muzycznego, zatytułowanego „Czas pojednań” w wykonaniu pracowników Żychlińskiego Domu Kultury.

Jest to poetycka refleksja z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, które z uwagi na rozwijającą się pandemię koronawirusa musimy spędzić w wąskim, rodzinnym gronie. Ponieważ nie możemy spotkać się, przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzeń, chcieliśmy chociaż w takiej formie przekazać nasze serdeczne świąteczne życzenia i podziękowania za ten trudny i wymagający rok.

Prosimy przyjąć od Dyrekcji całego zespołu pracowników Żychlińskiego Domu Kultury gorące życzenia siły, zdrowia i wytrwałości, uśmiechu i optymizmu na przekór trudnościom i smutkom, wiary i nadziei, w lepsze i piękniejsze jutro. Kochani, bądźmy razem i bądźmy dla siebie dobrzy.

Dedykujemy nasz montaż wszystkim naszym rodzinom, przyjaciołom, naszym kochanym Seniorom, naszym wspaniałym dzieciakom i ich rodzicom, mieszkańcom Żychlina i okolic, wszystkim tym, którzy odwiedzają nasze strony internetowe.

Z serdecznymi świątecznymi dla Państwa – Magdalena Modrzejewska-Rzeźnicka, Dyrektor ŻDK oraz Pracownicy ŻDK: Justyna Brzozowska, Aneta Ciężarek, Joanna Cieniewska, Maciej Dzięgielewski, Renata Dziuba, Witold Figurski, Błażej Nowakowski, Magdalena Lewandowska, Iwona Pełka.

Skip to content