Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Konkurs piosenki dziecięcej online – Czerwone Jabłuszko

Żychliński Dom Kultury ze względu na panującą epidemiologiczną sytuację zorganizował II Festiwal Piosenki Dziecięcej „Czerwone Jabłuszko” online. Zadaniem uczestnika było nagranie jednego utworu i przesłanie go na adres podany w regulaminie. Konkurs podzielony był na poszczególne kategorie : przedszkola, klasy I- III, IV- V, VI- VIII. Ogółem w II Festiwalu Piosenki Dziecięcej wzięło udział ponad 80 uczestników. Zgłoszenia nadsyłane były z całej Polski min. z Torunia, Szczecina, Katowic, Kutna, Siedlec, Gostynina, Chorzowa i oczywiście Żychlina łącznie z 32 miast. Uczestnicy festiwalu zaprezentowali swoje występy na bardzo wysokim poziomie.

Wśród nich znaleźli się uczniowie z Prywatnej Szkoły Muzyki Sandry Jakubowiak w Szczecinie czy Centrum Muzycznego Riff z Torunia. Jest nam ogromie miło, że nasz festiwal wzbudził tak ogromne zainteresowanie. Podbudowani wysokim poziomem uczestników Jury Festiwalu zdecydowało o przyznaniu III nagród specjalnych ufundowanych przez Burmistrza Gminy Żychlin Pana Grzegorza Ambroziaka i I nagrody Dyrektora Żychlińskiego Domu Kultury Panią Magdalenę Modrzejewską -Rzeźnicką Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za nadsyłanie swoich nagrań. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Żychliński Dom Kultury oraz Stowarzyszenie ŻDK „Żedekuś” zachęcają do wzięcia udziału w II Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Czerwone Jabłuszko” – online.

W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Czerwone Jabłuszko”. W tym roku ze względu na panującą pandemię musieliśmy zmienić miejsce festiwalu i przenieśliśmy go do sieci.

Zapoznaj się z regulaminem i zasadami festiwalu i przyślij nam swoje nagranie.
Czekają atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 maja.
Na Wasze nagrania czekamy do 5 czerwca.

Szczegóły w regulaminie poniżej.

Skip to content