Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

55 urodziny Żychlińskiego Domu Kultury

Szanowni Państwo.

W roku 2019 mija 55 lat jak przy ulicy Fabrycznej 3 swą działalność rozpoczął dom kultury. Ta rocznica skłania do wspomnień i zaglądania w przeszłość.
W związku z jubileuszem z ogromnym sentymentem przejrzeliśmy kroniki, stare zdjęcia, przypomnieliśmy sobie relacje z wydarzeń, które miały tu miejsce. A przez ten okres działo się naprawdę dużo. Udało nam się sprawić, że dom kultury tętnił życiem, a to wszystko nie byłoby możliwe bez zaangażowania pracowników, instruktorów i wszystkich naszych przyjaciół. Tak ich przecież wielu – przychodzą do nas jak do swojego domu, chcą się z nami uczyć śpiewu, gry na instrumentach, malowania, recytowania, ale także by obejrzeć przedstawienie, czy wysłuchać koncertu.
Cieszymy się, że tak wielu ludzi mogło rozwijać tutaj swoje zainteresowania i pasje. Jesteśmy dumni, że wielu rozpoczęło tutaj swoją dalszą drogę zawodową. Dla wielu ludzi dom kultury stal się i zawsze będzie drugim domem – tutaj spełniały się marzenia, zawierały nowe przyjaźnie i miłości.
Instruktorzy i pracownicy domu kultury to wspaniali ludzie, którzy przez te wszystkie lata umieli zaszczepić w ludziach pasję do muzyki, sztuki, kultury. Zarówno dzieci, dorośli jaki i seniorzy mogli odnaleźć u nas poczucie bezpieczeństwa i osiągnąć mniejsze lub większe sukcesy. Wszystkim dziękuję za twórczą i rzetelną pracę.
Wszystkim tym ludziom w 55 urodziny Żychlińskiego Domu Kultury za ich pasję, oddanie
i twórczą, rzetelną pracę, pedagogiczny zapał i miłość do drugiego człowieka składam hołd i serdeczne podziękowania.

Magdalena Modrzejewska – Rzeźnicka
Dyrektor ŻDK

Skip to content