Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Elfy Trzy na scenie Żychlińskiego Domu Kultury

4 grudnia 2019 roku do Żychlińskiego Domu Kultury ponownie zawitali aktorzy z krakowskiego Teatru Kultureska. Tym razem dzieci z Żychlina i okolic mogli poznać trzy wesołe i psotne Efy – Edka, Elę i Ewę. Tworzą oni zgraną mikołajową brygadę, której zawsze udaje się przygotować święta na tip top! Biegun północny pęka od prezentów, strojne choinki oświetlają okolicę, a Mikołaj udaje się na odpoczynek przed nocną podróżą dookoła świata… Czy coś może zmącić tę wyjątkową świąteczną atmosferę? Czy w jedną godzinę można zrujnować rok przygotowań? Co by się stało, gdyby Elfy od święta postanowiły napsocić? Oj, niedobrze… Elfne Psoty wróżą kłopoty!
Jak każde z przedstawień firmowanych przez Teatr Kultureska, także i ten spektakl był wyjątkowy. Dzieci były rozbawione i oczarowane ciekawą historią i znakomicie przygotowanej oprawą kostiumowo-scenograficzną. Spektakl wzbogacony był ruchomymi kolorowymi światłami i efektami specjalnymi! Jak pozostałe produkcje Teatru Kultureska, które mogliśmy oglądać na scenie Żychlińskiego Domu Kultury, także i to jest autorską historią, pełną wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo.
Spektakl obejrzały najpierw przedszkolaki, które tłumnie odwiedziły nas o godzinie 9.00, a potem uczniowie szkół podstawowych.
Wszyscy bawili się świetnie razem z aktorami Teatru Kultureska, którym gorąco dziękujemy za Waszą obecność u nas.

Skip to content