Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Teatr Lalek Igraszka

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci na spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Lalek „Igraszka”, który odbędzie się 15 września 2019 roku o godzinie 15.00. Chcemy zaproponować dzieciom w klasach I-III przedstawienie „Podróż za horyzont”. Bohaterką spektaklu jest mała Małgosia, która chce dowiedzieć się, co jest za horyzontem. Wyrusza w podróż, w której towarzyszy jej sympatyczny stworek Ohydal. Jest to opowieść o przyjaźni i o tym, że nie należy nikogo oceniać zbyt pochopnie. Przy okazji młodzi widzowie poznają również zasady tworzenia kolorów.
Po spektaklu proponujemy zainteresowanym dzieciom bajkowe warsztaty teatralne – budowa lalki teatralnej, podczas których dzięki własnej pomysłowości i wyobraźni dzieci samodzielnie wykonają lalki teatralne.
Przedstawione wydarzenia organizowane są w ramach „Rodzinnej niedzieli z Kulturą”. Jest to nowy projekt realizowany w Żychlińskim Domu Kultury, którego założeniem jest stworzenie przestrzeni i możliwości dzieciom i ich rodzicom do wspólnego działania, a także aktywnego wypoczynku. Wstęp na spektakl jest wolny, natomiast w warsztatach może uczestniczyć ograniczona liczba dzieci.

Skip to content