Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Ostatni tydzień zajęć wakacyjnych

Czwarty tydzień „Wakacji z Kulturą 2019” minął, jakoś trudno było się zebrać do umieszczenia relacji. Za cicho się w naszym Domu Kultury zrobiło, pusto jakoś i trochę smutno… Nasze kolonie zakończyły się 19 lipca, ale przecież wakacje będą już za rok, więc w sumie już niedługo
W ostatnim tygodniu pogoda sprzyjała spacerom i zabawom na świeżym powietrzu, więc korzystaliśmy z okazji. Sporo czasu też dzieci spędzały w pracowni plastycznej – tym razem pod okiem instruktorów dzieci przygotowywały organizery na szkolne przybory oraz ciekawe obrazki z wykorzystaniem różnych technik. Środa upłynęła pod znakiem wyjazdu. Pojechaliśmy do Płocka, gdzie dzieci zwiedzały zoo, potem wzięły udział w projekcji filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, a potem mogły się wyszaleć w Parku Trampolin „ADRENALINA”. Był to udany wyjazd, w sam raz na końcówkę „Wakacji z Kulturą”. W czwartek skorzystaliśmy z obecności w Żychlinie Happy Busu, czyli mobilnego placu zabaw. Dzieci z ochotą wypróbowały towarzyszące mu atrakcje – dmuchańce trampoliny, kącik plastyczny. Chętni mogli umalować sobie w fantazyjny sposób buzie lub zapleść afrykańskie warkoczyki. Był to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Dzieciom z Łodzi. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za umilenie dzieciom wakacyjnego czasu. Ostatni dzień wakacji w Żychlińskim Domu Kultury upłynął pod znakiem podziękowań i pożegnań. Tradycyjnie jak każdego roku zaproponowaliśmy dzieciom wspólne wyjście na pizzę. Było smacznie i wesoło.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom za wspaniałe cztery tygodnie pełne dobrej zabawy i radosnej twórczości plastycznej. Zapraszamy do Żychlińskiego Domu Kultury po wakacjach – sekcje plastyczne, taneczne, muzyczne, wokalne i teatralne czekają na Was! Pozdrawiamy i życzymy udanego wypoczynku.

Skip to content