Żychliński Dom Kultury - Żychlin

Przeplatanki artystyczne 2019

Czas wakacji zbliża się wielkimi krokami, zatem i w Żychlińskim Domu Kultury przyszła pora na podsumowanie działalności sekcji artystycznych dla dzieci i młodzieży. Na zakończenie roku kulturalno-edukacyjnego organizujemy „Przeplatanki artystyczne”. Jest to dla nas wyjątkowo ważny projekt. Mamy wtedy możliwość pochwalić się utalentowanymi podopiecznymi naszych instruktorów, zaprezentować efekty całorocznej pracy i podziękować – Dzieciom za zaangażowanie w zajęcia, Rodzicom zapomoc i wsparcie, Instruktorom za wymagającą ale satysfakcjonującą pracę. Jako dom kultury jesteśmy dumni z osiągnięć naszych podopiecznych i cieszymy się z tego, że tak wiele dzieci korzysta z oferty kulturalno-edukacyjnej Żychlińskiego Domu Kultury. To dla nas bardzo motywujące, że społeczność naszego domu kultury jest tak liczna i z każdym rokiem rośnie.
Podczas tegorocznego przeplatankowego koncertu zaprezentowały się dzieci i młodzież z sekcji tanecznych, wokalnych i muzycznych działających w ŻDK. Publiczność zgromadzona podczas koncertu mogła również obejrzeć prace plastyczne wykonane przez dzieci podczas zajęć plastycznych i papieroplastycznych, zajęć Akademii Rysunku i Malarstwa oraz warsztatów kreatywnego szycia. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym wykonawcom za chwile radości i wzruszenia, których dostarczyli nam podczas poniedziałkowego koncertu – jesteśmy z Was bardzo dumni! Wszystkim życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z rozwijania pasji i talentów. Życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku i z niecierpliwością czekamy na Was w nowym roku szkolnym!

Wkrótce w ŻDK

 1. Spektakl „Dziady cz. II”

  21 września, godz. 18:00 - 19:30
 2. Wieczór czytania bajek

  29 września, godz. 17:00 - 19:00
 3. Spotkanie z Dobromirem Makowskim

  1 października, godz. 12:00 - 13:30
 4. Nabór słuchaczy UTW 2019-2020

  1 października, godz. 17:00 - 19:00
 5. Przyjęcie u Pana Moniuszki

  11 października, godz. 17:00 - 19:00