Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Przeplatanki artystyczne 2019

Czas wakacji zbliża się wielkimi krokami, zatem i w Żychlińskim Domu Kultury przyszła pora na podsumowanie działalności sekcji artystycznych dla dzieci i młodzieży. Na zakończenie roku kulturalno-edukacyjnego organizujemy „Przeplatanki artystyczne”. Jest to dla nas wyjątkowo ważny projekt. Mamy wtedy możliwość pochwalić się utalentowanymi podopiecznymi naszych instruktorów, zaprezentować efekty całorocznej pracy i podziękować – Dzieciom za zaangażowanie w zajęcia, Rodzicom zapomoc i wsparcie, Instruktorom za wymagającą ale satysfakcjonującą pracę. Jako dom kultury jesteśmy dumni z osiągnięć naszych podopiecznych i cieszymy się z tego, że tak wiele dzieci korzysta z oferty kulturalno-edukacyjnej Żychlińskiego Domu Kultury. To dla nas bardzo motywujące, że społeczność naszego domu kultury jest tak liczna i z każdym rokiem rośnie.
Podczas tegorocznego przeplatankowego koncertu zaprezentowały się dzieci i młodzież z sekcji tanecznych, wokalnych i muzycznych działających w ŻDK. Publiczność zgromadzona podczas koncertu mogła również obejrzeć prace plastyczne wykonane przez dzieci podczas zajęć plastycznych i papieroplastycznych, zajęć Akademii Rysunku i Malarstwa oraz warsztatów kreatywnego szycia. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym wykonawcom za chwile radości i wzruszenia, których dostarczyli nam podczas poniedziałkowego koncertu – jesteśmy z Was bardzo dumni! Wszystkim życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z rozwijania pasji i talentów. Życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku i z niecierpliwością czekamy na Was w nowym roku szkolnym!

Skip to content