Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Przeplatanki artystyczne 2019

Czas wakacji zbliża się wielkimi krokami, zatem i w Żychlińskim Domu Kultury przyszła pora na podsumowanie działalności sekcji artystycznych dla dzieci i młodzieży. Na zakończenie roku kulturalno-edukacyjnego organizujemy „Przeplatanki artystyczne”. Jest to dla nas wyjątkowo ważny projekt. Mamy wtedy możliwość pochwalić się utalentowanymi podopiecznymi naszych instruktorów, zaprezentować efekty całorocznej pracy i podziękować – Dzieciom za zaangażowanie w zajęcia, Rodzicom zapomoc i wsparcie, Instruktorom za wymagającą ale satysfakcjonującą pracę. Jako dom kultury jesteśmy dumni z osiągnięć naszych podopiecznych i cieszymy się z tego, że tak wiele dzieci korzysta z oferty kulturalno-edukacyjnej Żychlińskiego Domu Kultury. To dla nas bardzo motywujące, że społeczność naszego domu kultury jest tak liczna i z każdym rokiem rośnie.
Podczas tegorocznego przeplatankowego koncertu zaprezentowały się dzieci i młodzież z sekcji tanecznych, wokalnych i muzycznych działających w ŻDK. Publiczność zgromadzona podczas koncertu mogła również obejrzeć prace plastyczne wykonane przez dzieci podczas zajęć plastycznych i papieroplastycznych, zajęć Akademii Rysunku i Malarstwa oraz warsztatów kreatywnego szycia. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym wykonawcom za chwile radości i wzruszenia, których dostarczyli nam podczas poniedziałkowego koncertu – jesteśmy z Was bardzo dumni! Wszystkim życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z rozwijania pasji i talentów. Życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku i z niecierpliwością czekamy na Was w nowym roku szkolnym!

Wkrótce w ŻDK

 1. Wernisaż malarstwa Agnieszki Sapińskiej

  14 lutego, godz. 16:00 - 2 marca, godz. 19:00
 2. Kara i zbrodnia – wykład historyczny

  24 lutego, godz. 16:00 - 18:00
 3. Pilecki – pokaz filmu i spotkanie z autorami

  2 marca, godz. 11:00 - 14:00
 4. Konkurs „Ziemia dla nas – my dla Ziemi.”

  16 marca, godz. 10:00 - 17:00
 5. Eco Fashion Show 2020

  20 marca, godz. 16:30 - 18:00