Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Spotkanie z Jackiem Wójcickim

Poniedziałkowy wieczór w Żychlińskim Domu Kultury upłynął pod znakiem dobrej muzyki, pięknej pieśni i wspaniałej gawędy, a wszystko to za sprawą naszych niezwykłych gości, p. Jacka Wójcickiego oraz p. Leszka Bonara, którzy zechcieli spotkać się z mieszkańcami naszego miasta.
Na tym wyjątkowym spotkaniu autorskim licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać rozmowy-wywiadu prowadzonego przez p. L. Bonara, dziennikarza związanego z TVP Łódź z wybitnym aktorem i śpiewakiem, dysponującym wspaniałym tenorem – p. Jackiem Wójcickim.
Nasz miły gość opowiadał o swoim życiu i swojej artystycznej drodze, o swoich osiągnięciach a także nowych artystycznych projektach. Publiczność mogła wysłuchać wielu ciekawych i zabawnych anegdot z życia artysty i jego przyjaciół, których wspominał w swoich opowieściach. Nie mogło zabraknąć również pieśni w wykonaniu p. Jacka – publiczność z przyjemnością słuchała znanych pieśni i standardów muzycznych śpiewanych przez naszego gościa, który z ogromnym wdziękiem zachęcał widzów do wspólnego śpiewania.
Wszyscy obecni na spotkaniu byli pod ogromnym wrażeniem osobowości i charyzmy p. Jacka Wójcickiego, jego otwartości i wspaniałego poczucia humoru. Mamy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze kiedyś gościć w Żychliń

skim Domu Kultury tego wyjątkowego artystę. Serdecznie pozdrawiamy i z całego serca dziękujemy za niezapomniane wrażenia.

 

Skip to content