Żychliński Dom Kultury - Żychlin

Tygodniowy rozkład zajęć

Dzień tygodnia

Godziny

Rodzaj Zajęć

Numer sali

Instruktor

Poniedziałek

10.00-12.00

Związek Emerytów i Rencistów ( I i III poniedziałek miesiąca)

Świetlica

Błażej Krupiński

Poniedziałek

10.00-12.00

Klub Krasnala

Sala nr 10

Anna Kmieciak

Poniedziałek

10.50-11.35

Nauka obsługi komputera UTW

Zespół Szkół

Tomasz Rapsiewicz

Poniedziałek

11.45-12.30

Język rosyjski

Zespół Szkół

Jadwiga Wilińska

Poniedziałek

14.00-16.00

Akademia Rysunku i Malarstwa UTW

Plastyk

Iwona Motylewska-Białek

Poniedziałek

13.00-16.00

Język angielski

Muzyk 1

Justyna Żyto

Poniedziałek

15.00-16.00

Perkusja

Muzyk 2

Witold Figurski

Poniedziałek

16.15-17.15

Papieroplastyka

Plastyk

Iwona Motylewska-Białek

Poniedziałek

16.00-19.00

Język angielski

Dyrekcja

Magdalena Petelewicz

Poniedziałek

17.30-18.30

Akademia Rysunku i Malarstwa dla młodzieży

Plastyk

Iwona Motylewska-Białek

Poniedziałek

16.00-19.30

Pianino/keyboard

Muzyk 1

Anna Kwiatkowska

Poniedziałek

18.00-19.00

Taniec nowoczesny grupa młodsza

Sala nr 10

Joanna Teśla

Poniedziałek

19.00-20.00

Aerobik

Sala widowiskowa

Donata Śnieć

Wtorek

10.00-11.00

Greka/ Łacina

Sala nr 10

Dr ks. Mariusz Szmajdziński

Wtorek

11.15-12.45

Mozaika ze szkła

Świetlica

Joanna Cieniewska

Wtorek

15.00-16.30

Warsztaty kreatywnego szycia MOS

Plastyk

Joanna Cieniewska

Wtorek

16.30-18.00

Warsztaty kreatywnego szycia młodzież i dorośli gr. I

Plastyk

Joanna Cieniewska

Wtorek

16.30-20.30

Perkusja

Muzyk 2

Witold Figurski

Wtorek

15.00-16.00

Język angielski

Muzyk 1

Justyna Żyto

Wtorek

15.30-16.30

Zajęcia teatralne -rodzinna scena teatralna

Scena

Katarzyna Brzozowska-Zajączkowska

Wtorek

16.30-17.30

Zajęcia teatralne gr. III 12-14 lat

Scena

Katarzyna Brzozowska-Zajączkowska

Wtorek

16.00-18.00

Klub Seniora „Radość”

Sala nr 10

Roman Baranowski/Krystyna Wójcik

Wtorek

16.00-19.00

Pianino/keyboard

Muzyk 1

Anna Kwiatkowska

Wtorek

16.00-19.00

Język angielski

Dyrekcja

Magdalena Petelewicz

Wtorek

16.00-17.00

Cheerleaderki

Sala widowiskowa

Street Dance Studio

Wtorek

17.15-18.15

Hip-hop

Sala widowiskowa

Street Dance Studio

Wtorek

18.30-19.30

Gimnastyka z połączeniem zumby i aerobiku 3 w 1/ Body Perfect

Sala widowiskowa

Street Dance Studio

Wtorek

19.30-20.30

Język angielski

Muzyk 1

Justyna Żyto

Środa

9.00-10.30

Zajęcia z rękodzieła artystycznego UTW gr I

Plastyk

Stanisława Puchalska

Środa

10.30-12.00

Zajęcia z rękodzieła artystycznego UTW gr II

Plastyk

Stanisława Puchalska

Środa

12.30-13.30

Spotkania dyskusyjno-poetyckie UTW

Plastyk

Renata Dziuba

Środa

12.00-14.00

Klub Krasnala

Sala nr 10

Anna Kmieciak

Środa

12.00-13.00

Taniec ludowy

Przedszkole Nr 2

Damian Waśkiewicz

Środa

13.00-14.00

Taniec ludowy

Przedszkole Nr 1

Damian Waśkiewicz

Środa

15.00-18.30

Perkusja

Muzyk 2

Witold Figurski

Środa

15.00-19.00

Pianino/keyboard

Muzyk 1

Anna Kwiatkowska

Środa

15.00-20.00

Język angielski

Sala nr 10

Justyna Żyto

Środa

15.00-16.00

Taniec ludowy dla dzieci i młodzieży

Sala widowiskowa

Damian Waśkiewicz

Środa

16.00-19.00

Język angielski

Dyrekcja

Magdalena Petelewicz

Środa

16.00-17.00

Zajęcia teatralne gr. II 8-11 lat

Scena

Katarzyna Brzozowska-Zajączkowska

Środa

17.00-18.00

Zajęcia teatralne gr. IV 14-16 lat

Scena

Katarzyna Brzozowska-Zajączkowska

Środa

16.00-17.00

Zajęcia plastyczne gr II 6-8 lat

Plastyk

Joanna Cieniewska

Środa

17.00-18.00

Zajęcia plastyczne gr III 6-8 lat

Plastyk

Joanna Cieniewska

Środa

17.45-18.30

Gimnastyka korekcyjno-usprawniająca UTW

Sala widowiskowa

Donata Śnieć

Środa

18.00-19.30

Mozaika ze szkła dla młodzieży i dorosłych

Świetlica

Joanna Cieniewska

Środa

19.00-20.00

Aerobik

Sala widowiskowa

Donata Śnieć

Czwartek

13.15-14.00

Język angielski UTW

Sala nr 10

Justyna Żyto

Czwartek

14.00-16.00

Język angielski

Sala nr 10

Justyna Żyto

Czwartek

15.00-19.00

Pianino/keyboard

Muzyk 1

Anna Kwiatkowska

Czwartek

15.00-16.00

Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku UTW

Muzyk 2

Renata Mosiołek/ Witold Figurski

Czwartek

16.00-17.00

Nauka śpiewu gr. I 5lat

Muzyk 2

Renata Mosiołek

Czwartek

17.00-18.00

Nauka śpiewu gr. II 9-10 lat

Muzyk 2

Renata Mosiołek

Czwartek

18.00-19.00

Nauka śpiewu młodzież

Muzyk 2

Renata Mosiołek

Czwartek

16.00-18.00

Zajęcia teatralne UTW

Sala nr 10

Agnieszka Wichrowska

Czwartek

16.00-19.00

Język angielski

Dyrekcja

Magdalena Petelewicz

Czwartek

16.30-17.00

Zajęcia plastyczne gr. I 4-5 lat

Plastyk

Joanna Cieniewska

Czwartek

17.05-18.05

Taniec kids – rytmika

Sala widowiskowa

Joanna Przewłocka-Kopeć

Czwartek

17.30-18.30

Warsztaty kreatywnego szycia dla dzieci

Plastyk

Joanna Cieniewska

Czwartek

18.10-19.10

Język angielski

Sala nr 10

Justyna Żyto

Czwartek

18.15-19.00

Taniec towarzyski UTW

Sala widowiskowa

Paulina Mrówczyńska

Czwartek

19.00-20.00

Taniec towarzyski dla dzieci 7-11 lat

Sala widowiskowa

Paulina Mrówczyńska

Czwartek

19.00-20.30

Warsztaty kreatywnego szycia dla młodzieży i dorosłych gr I

Plastyk

Joanna Cieniewska

Czwartek

20.00-21.00

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży gr. II

Sala widowiskowa

Paulina Mrówczyńska

Piątek

10.00-12.00

Klub Krasnala

Sala nr 10

Anna Kmieciak

Piątek

13.30-15.00

Mozaika ze szkła

Świetlica

Joanna Cieniewska

Piątek

14.00-16.00

Pianino/keyboard

Muzyk 2

Dawid Wójcik

Piątek

15.00-16.30

Mozaika ze szkła MOS

Plastyk

Joanna Cieniewska

Piątek

15.00-16.00

Język angielski

Sala nr 10

Justyna Żyto

Piątek

15.15-15.45

SMOVEY z elementami tańca UTW gr. I

sala nr 10

Monika Sylwestrowicz

Piątek

15.45-16.15

SMOVEY z elementami tańca UTW gr. II

sala nr 10

Monika Sylwestrowicz

Piątek

15.30-16.00

TAEKWONDO 4-6 lat

Sala widowiskowa

Kamil Sobol

Piątek

16.00-17.00

TAEKWONDO 7 +

Sala widowiskowa

Kamil Sobol

Piątek

16.00-17.30

Pianino/keyboard

Muzyk 1

Anna Kwiatkowska

Sobota

8.00-14.00

Gitara/ukulele

Sala nr 10

Jacek Kurnatowski