Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Koncert zespołu „Zdążyć przed Północą”

Serdecznie zapraszamy Państwa 23 września 2018 roku o godzinie 19.00 na koncert zespołu „Zdążyć przed Północą” Grupa powstała w 2014 roku jako formacja związana z nurtem twórczości poetyckiej i lirycznej.
W skład zespołu wchodzą: Grzegorz Radtke – poeta, wokalista i gitarzysta z Malborka, który od wielu lat zajmuje się poezją śpiewaną; Mariusz Wilke – znakomity trójmiejski gitarzysta, współpracujący również z grupą „Bez Jacka” i zespołem Smugglersi oraz Tomasz Wiczyński – muzyk kontrabasista z wieloletnim doświadczeniem artystycznym i organizator wielu przedsięwzięć kulturalnych.
Propozycja koncertowa zespołu obejmuje spójny i jednolity program artystyczny. Teksty traktujące o życiu, będące jego afirmacją, niosą ze sobą pozytywną energię i dzięki temu znakomicie wpisują się w muzykę „z krainy łagodności”. Twórczość zespołu „Zdążyć przed Północą”, skłania do refleksji, może wzruszyć i poruszyć, a repertuar i stylistyka artystycznego przekazu zespołu dotykają spraw uniwersalnych. W programie, oprócz autorskich tekstów i kompozycji, odnaleźć można również poezję Karola Wojtyły, która stała się inspiracją i literacką osnową kilku utworów. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Skip to content