Żychliński Dom Kultury - Żychlin bez nudy!

Przeboje zespołu Queen i Freddiego Mercury

Mamy dla Państwa jeszcze jedną niespodziankę – 3 czerwca 2018 roku podczas Święta Żychlina wystąpi dla Państwa Zespół LORD-Sound of Queen.
Zespół powstał w listopadzie 2002 roku. Powstanie zespołu zostało zainspirowane kolejną rocznicą odejścia Freddiego Mercury i na jego cześć. Od ponad 10 lat zespół koncertuje na terenie całego kraju i zagranicą grając każdego roku dziesiątki koncertów plenerowych i klubowych. Podczas Międzynarodowego Festiwalu zespołów Coverowych w 2004 roku w Ustroniu zespół otrzymał nagrodę Grand Prix publiczności. W swoim programie zespół prezentuje największe przeboje zespołu Queen i Freddiego Mercury.

Zespół LORD-Sound of Queen został założony przez jego managera Bernarda Burdę. Pierwszy koncert zagrany został dnia 29.04.2003r. w najstarszym szczecińskim klubie „Kontrasty”. Następnie w okresie od maja do końca sierpnia 2003 roku zespół zagrał w pierwszym roku działalności kilkanaście dużych, plenerowych koncertów. Formacja „LORD” w swoim repertuarze wykonuje największe przeboje grupy QUEEN z lat 1973-1995. Występ”LORD” jest grany na żywo. Szczecińska grupa jest najlepszym polskim zespołem wykonującym: SOUND OF QUEEN.

Serdecznie zapraszamy 3 czerwca 2018 roku o godzinie 19.00. (Informacje pochodzą z oficjalnej strony zespołu)

 

Skip to content